SKNEN rekrutuje!

Interesujesz się nowoczesną energetyką?
Chcesz poszerzać swoje umiejętności i realizować nieszablonowe pomysły?
Jesteś gotów aktywnie działać w projektach?
Dołącz do nas! 

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 7 listopada (poniedziałek)
o godz. 18.15 w sali T5 ITC

W trakcie spotkania będzie okazja wysłuchać paru słów od opiekuna Koła prof. Romana Domańskiego, dowiedzieć się więcej o profilu działalności Koła od członków Zarządu oraz poznać szczegółowo realizowane aktualnie projekty, które przedstawią Koordynatorzy.
Czekamy nie tylko na energetyków – studenci innych kierunków również są mile widziani.

By być na bieżąco zapraszamy na stronę wydarzenia: LINK

Warsztaty z Fundacją Ekotrend

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest kształtowanie postawy ekologicznej już od najmłodszych lat. Świadomość tego, skąd bierze się energia elektryczna, co jest niezbędne do jej wytworzenia i jakie skutki ma jej użytkowania, to podstawowa i niezbędna wiedza. Dlatego jest nam niezmiernie miło rozpocząć współpracę z Fundacją Ekotrend, której misją jest min. wypracowywanie i utrwalanie postaw proekologicnych. W ramach ich programu “Ekspert z Natury” będziemy prowadzić warsztat dla młodzieży pt. “NIE – ZWYKŁA ENERGIA”. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję uzyskać prąd z owoców, przeprowadzić proces elektrolizy wody i zbudować własne obwody elektryczne. Dowiedzą się jak obecnie wygląda system energetyczny i jakie są perspektywy na przyszłość.

Nasze koło ma długą tradycję prowadzenia warsztatów dla młodzieży, tym bardziej cieszymy się z faktu, że możemy wrócić do tej praktyki. Wierzymy, że dzielenie się wiedzą jest niezwykle ważne, oraz że nigdy nie jest za wcześnie, żeby rozpocząć przygodę z energetyką! :) Po więcej informacji zapraszamy na stronę fundacji: www.ekotrend.pl i oczywiście na nasze warsztaty.