Konkurs na nowe projekty

Witajcie w nowym semestrze!

Nadszedł czas w którym będziemy realizować nowe projekty i nowe wyzwania. SKNEN to Wasze koło, w którym każde z Was może realizować swoje pomysły i swoje pasje. Jak co roku, otwieramy konkurs na najlepsze pomysły na projekty. Każde z Was może zgłosić własny pomysł na projekt, który będziemy realizować w nadchodzącym semestrze. Nie bójcie się zgłaszać ambitnych propozycji – w naszym kole zrealizowaliśmy już wiele wymagających projektów, a każde wspólnie podjęte wyzwanie zwiększa naszą wiedzę i doświadczenie.

Każde wielkie odkrycie zaczyna się od pomysłu, od idei, która wpierw ulotna, później przybiera realne kształty i zmienia rzeczywistość. Chcemy, abyście dzielili się z nami swoimi pomysłami, abyśmy potem razem mogli realizować Wasze projekty. Jako koło naukowe dysponujemy środkami finansowymi i technicznymi niedostępnymi dla przeciętnego studenta. Mamy też doświadczonych kolegów wśród studentów, oraz pracowników uczelni, którzy chętnie pomogą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dla osoby, która zgłosi najlepszy pomysł na projekt przewidziana jest nagroda – kubek z logo SKNEN. Zachęcamy do przesyłania pomysłów na projekty przed 1 marca – to umożliwi nam wystąpienie o dofinansowanie projektu przez Radę Kół Naukowych. Jeśli ciekawych projektów będzie więcej, lub ktoś zgłosi ciekawy pomysł po 1 marca, zwiększymy pulę nagród o kolejne kubki.

Zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów na projekty, zarówno teraz, jak i przez cały rok. Pomysły proszę przesyłać na adres:

Pozdrawiam,

Bernard Swoczyna, prezes ds. Naukowych SKNEN