Letni Obóz PW

Członkowie naszego koła w dniach 24-31.07.2013 poprowadzą warsztaty w ramach Obozu Letniego PW organizowanego przez Stowarzyszenie KLATRAT. 

W ramach tego projektu przeprowadzone zostanie kilka bloków tematycznych (po 25 godzin) do wyboru dla uczestników. Członkowie naszego koła poprowadzą warsztaty z energetyki na których uczestnicy zbudują sami, z podstawowych elementów, samochodziki elektryczne napędzane energią słoneczną, samodzielnie zbudują wiatrak osi pionowej, czy zapoznają się z funkcjonowaniem systemu elektroenergetycznego stawiając się na miejscu właścicieli koncernów energetycznych. Zapoznają się również z podstawowymi zasadami wytwarzania, oszczędzania i magazynowania energii.

Wszystkich zainteresowanych uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz zapisów. Mam nadzieję, że spędzicie z nami niezapomniany tydzień owocny zarówno w nową wiedzę, umiejętności jak również ciekawe znajomości

Leave a Reply